Ucuz Antalya Otel Transferi

GLORİA SERENİTY RESORT

Huzurlu bir düş benzeri . Doğanın mükemmel güzelliğinin, aşırı ve konforla görüştüğü Gloria Serenity Resort, ayrıcalıklı bir dinlence ve inanılmaz bir tecrübe hayatını sürdürmek isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Hafızalarınızdan pratik kolay silinmeyecek anların ev sahibi olsun diye tasarlanan birbirinden dekoratif odalar, aşırı kavramının hudutlarını zorlayan hizmet anlayışı… Gloria Serenity Resort ile aralık dışı bir dinlence deneyimine hazırlıklı olun.ucuz antalya otel transfer

Gloria-Hotel-Antalya
Gloria-Serenity-Resort-Antalya

Havuza gireceğiniz kavuşum yalnızca birden çok hamle ilerisinde göz gırla uzanan bir kumsal, gömgök bir deniz, yanı başınızda akan bir nehir ve göz etkileyici bir iskele üzerine oluşturulmuş aşırı barlar… Dinlence keyfinizi inanılmaz bir deneyime dönüştürmek amaçlı yapmanız gerekli olan yalnızca birden çok hamle atıp, mavi ve yeşilin tadını doyasıya çıkarmak…

Deniz keyfinizden ardından güneşlenirken de benzerini yabancı bir yerde yaşayamayacağınız çok hususi anlar sizi bekliyor. Pavilyonunuza heyetin , bugüne civarı yaşadığınız tüm dinlence deneyimlerini unutun.
HİLLSİDE BEACH CLUB

El değmemiş tabiatta ve dingin bir ortamda hakikat bağlamda huzur veren bir deneyim… Akdeniz kıyılarının en güzel sahillerinden bir tanesini deneyimleyin. Tüm plajlarımız iyi bir manzaraya ve Fethiye bölgesinin populer duru mavi sularına sahiptir.

Nefes kesici hususi koy manzarasına bakanımız Pasha on the Erkek Restaurant, romantik bir gece namazı ezanı amaçlı muhteşem bir ortam…Ucuz Antalya Otel Transferi

Hillside-Beach-Club-Antalya
Beach Bar & Restaurant zaman ortasında içimli bir atıştırma büfesi ve barbekü köşesi sunmaktadır. Akşamları restoran açık havada yıldızlar altında uslu bir ortamda mahalli ve beynelmilel şaraplar beraberinde orijinal İtalyan mutfağından içimli örnekler sunmaktadır.

Büyük ve işlek havuzumuz Hillside Beach Club’daki birçok etkinliğin yapıldığı mekanlardan biridir. Burada zaman içerisinde çok farklı faaliyetler ve programlar yapılmakta olup akşamları vakit geçirmek amaçlı de güzel bir mekandır.

bodrum transfer
bodrum transfer

CLUB HOTEL BARBAROSSA

Gözlerinizi kapatıp deniz-güneş manzarası hayal ettiğinizde aklınızda beliren hayalin adresi: Club Barbarossa… Club Barbarossa’da Kaş’ın bir tane manzarasına ve unutulmaz bir zaman doğumuna uyanıyorsunuz.

Bol güneşli, duru denizli, tabiat ile iç içe, tarihi yerleri gezebileceğiniz, heyecanlı sporlar yapabileceğiniz, herkesten uzak kalabileceğiniz ya da keyifli lezzetler tadabileceğiniz tam dilediğiniz benzeri bir tatile ne dersiniz?
Hotel-Barbarossa-Kas

Club Hotel Barbarossa’da muhteşem bir manzaraya uyanabileceğiniz odalarımızda kendinizi evinizde benzeri hissedeceksiniz. Dilerseniz üstünde kapalı kapsamlı teraslı, dilerseniz ölçün balkonlu odalarımızda konaklayabilirsiniz. Her odada peyk yayını, kablosuz web ulaşımı ve iklimleme cihazı vardır (süitlerimiz ve VIP odalarımız koşa müstakil klimalıdır). Dilediğiniz halde çocuk yatağı da ek edebiliyoruz.

Club Hotel Barbarossa sizlere tam dilediğiniz benzeri bir dinlence keyiflendirmek amaçlı en uyumlu yer. Büyüleyici bir zaman doğumu ile sabahı yaşayabileceğiniz Bucak koyunda, denize albenili bir dokunuşla uzanan Çukurbağ yarımadasında konumlanan Club Hotel Barbarossa’da güneşli günler on paralık bitmiyor. Edebiyat sımateş gibi, kış mevsiminde işlek ve ak pak günlerin keyif içerisinde birbirini izlediği inanılmaz bir mevsime sahip Kaş’ın tadını çıkarmanız amaçlı Club Hotel Barbarossa tüm ekibiyle faaliyete hazırlıklı .

MEDİTERRA ART HOTEL

Antalya otellerinin gözdelerinden olan Mediterra Art Hotel’de konaklama ünitelerinde tüm detaylara itina gösterilmiş. Osmanlı tarzına uyumlu , tarihi yapısı savunmuş otel, açık havuza sahip yemyeşil bir bahçeye sahip.

Mediterra Art Hotel’deki ananesel mimarinin izlerini taşıyan dekoratif ve konforlu odalar, yöresel lezzetlerle sahip leziz yemekler ile Antalya’da düş benzeri bir dinlence imkanı sunuyor.
Mediterra-Art-Hotel-Antalya Transfer
Konuklar, oteldeki Mediterra Art Gallery’de bulunan sergileri diledikleri vakit görüşme edebilir.

Antalya’nın güzel Kaleiçi mahalleninde bulunan Mediterra Art Otel yakınlarındaki şehrin tarihi sembolik yapılarına rahatlıkla erişmek olası . İkonik Hadrian Kapısı’na 5 dakikalık yürüme mesafesindeki otel, Antalya Havaalanı’na ise 12 km mesafede yer ediniyor .

MARDAN PALACE ANTALYA

İhtişam ve saltanat günlerine geriye dönüş! Mardan Palace Antalya geçmişin büyüleyici zarafetiyle, refah ve baylanlık günlerine dönüşe damgasını vuruyor. Otelimizde; her bir oda, her vakit en iyi olanını doğruluk eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere; Toros Dağları’nın harika manzarası ile, uçsuz bucaksız yüzme havuzunu kanatları altına alan Da Vinci Köprüsü’yle ve Akdeniz manzarasıyla tasarım edildi.transfer

Tüm odalar, İnteraktif muti-medya sistemler, arızasız ekran TV, kablosuz Web ulaşımı , uzaktan komuta (Işık ve Iklimleme Cihazı ) ve Hermès buklet malzemeleri ile tam anlamıyla donatılmıştır. Çağdaş bir ağız tadı ve lüksten bekleyebileceğiniz her birşey mevcuttur. Nazil misafirlerimizi, 24-saatlik Butler Servisimiz tarafından benzeri sıfır kişiselleştirilmiş bir tecrübe beklemektedir.

Mardan-Palace-Antalya

Egzotik Uzak Doğu usulü bir gece namazı ezanı yemeğini duymak arzu eder ya da dekoratif bir klasik batı menüsünü seçim ederseniz, on restoranımızdan bir tanesini seçebilirsiniz. Muadil olarak, oda servisi, isteğinize yönelik, itinayla derlenmiş bir yemekle bizzat odanızda lezzetin zevkine varma imkanını sunmaktadır.

Karmaşık, egzotik, görkemli… Dökülen bir şelalenin arkasına saklanmış olan dekoratif Onyx bardan, enerji veren Monkey Gece Kulübü’ne civarı Mardan Palace Antalya’daki çok sayıdaki cafe ve bar kalışınıza nitelik katacak zengin seçenekler sunmaktadır.