Okurcalar Transfer

Elparstransfer  Okurcalar , Alanya’ya 30 , Antalya şehir merkezine ise 110 kilometre uzaklıkta yer alan turistik bir beldemizdir .
Alanya Okurcalar otellerinde konakladığınız zaman Antalya , Alanya ve Manavgat terminallerine ulaşımınız epeyce pratik olacaktır .

Tarih süresince pekçok denizcinin ve kervanın konakladığı yer meydana iştirak eden Okurcalar’da önce yerleşimin M . Ö . 3000 senesinde yapıldığı ihtimal edilmektedir .

Yaklaşık 12000 nüfusa sahip yerleşim yerinin nüfusu yazın ise 30 bir 40 bin kişiye civarı çıkmaktadır . Bunun basit sebebi ise Okurcalar’da hizmet verici ve sayıca dik kapasiteyle hizmet verici otellerin çokluğudur .

Toplam 745 tane turistik tesisin yer aldığı Alanya ilçesinden Okurcalar beldesi de nasibini almıştır . Okurcalar otelleri çoğunlukla 5 yıldızlı olup her birşey dahil olmak üzere sistemiyle hizmet vermektedir .Okurcalar Transfer

Alanya Okurcalar otellerinde kaldığınız zaman süresince deniz ve plaj amaçlı Kleopatra Plajı’nı seçim edebileceğiniz benzeri bir takım otellerin bizzat plajlarında kendilerine ilişkin bölümleri , şezlong ve şemsiyeleri de mevcuttur .http://www.elparstransfer.com/okurcalar-transfer/

Alanya Okurcalar otel maliyetleri dair da uygun fiyat ve pahalı olmayan fiyat alternatifleri sunmaktadır . Çoğunlukla yaz mevsiminde Rus turistlerin akın ettiği bu tabiat harikası yerde kıyı şeridi süresince yemyeşil bahçeler ve muz ağaçları vardır .

Bölgeye yaz aylarında iştirak eden Rus turistlerin çokluğu amacıyla bölgenin mahalli halkı buraya Minik Moskova da demektedir .

Alanya Okurcalar beldesinin en mühim turistik otelleri ile motel ve pansiyonları çoğunlukla Karaburun mevkisinde yoğunlaşmıştır .Okurcalar Transfer

Alanya Okurcalar tatiliniz amaçlı şimdiden huzurlu tatiller dileriz .