Kemer Transfer

Antalya Kemer Tanıyalım

(Antalya kemer transfer) Batı Torosların eteklerine heyeti dünyaca populer bu tatil merkezi, Antalya‘nın kımetli kazalarından biri. Ülkemiz turizmine mühim katkısı meydana gelen Akdeniz bölgesi ve şehirleri bilhassa Antalya, ülkemizi bütün dünyaya iyi bir biçimde tanıtmakta. Kemer, bu güzide tatil cennetlerinden biri. Kemer kazası ismini , 1910’lu yıllarda alanda yaşamakta meydana gelen Eskiyen Köy vatandaşının bizzat kendilerini sellerden muhafaza etmek amacıyla yaptıkları duvarlardan alır. 52 km’lik uzunca ve iyi bir sahil şeridine sahip. Kemer ili, 1980 seneninden ardından gelişmiştir. Orman, dağ ve deniz havası almak isteyenler, bu manzaranın tadına doyamaz.

Yaz sezonlarında milyonları bulan başka yabancı gezgin akını Kemer ve öbür Antalya ilçelerinde farklılık edilir. Binlerce senelik tarihi kalıntılar, mağaralar, yıkık ve dayanıklı duran kültürel yapıtlar Kemer’de açıkhava müzesi misali gözler önünde. Doğanın güzelliği başınızı döndürürken, alaka ve heyecanla bu tarihi araştıracaksınız. Yat turizmi, dalış turizmi ve yaylacılık turizmi halen işlek kalabilen mühim değerleri. Yat limanı, türk malı başka herkesin uğrak noktalarından çağdaş bir noktada. Yaylalarında ananesel kutlamalar sürdürülür ve yaz aylarında ferahlamak talep eden bölge vatandaşlarına burada rastlanır.

Denizine doyum olmayan Kemer’de dalış turizmi de öne çıkar. Sualtı canlılarının çeşitliliği hayran bıraktırır. M.Ö. 690 senesinde Phaselis Antik Şehiri başka bir deyişle eskiyen Kemer yerleşim merkezi burada doğdu. Kiriş, Çamyuva, Beldibi, Tekirova, Arslanbucak, Kuzdere, Göynük, Beycik ve Çıralı yerleşim yerlerini kapsar.

Kemer, her yaştan ve zevkten kişiye hitap edealim, farklı turistik tesisleri ve eğlence anlayışıyla yabancı gezgin çeken bir tatil beldesi. Bilhassa nihai 20 senedir açılan turistik tesisler ve gelişen yapısıyla turizmin çekici merkezlerinden biri duruma gelen Kemer, köy statüsünden ilçe statüsüne kavuştuğundan beri en parlak dönemini nihai yıllarda yaşıyor.

Olimpos, Phaselis, Beldibi ve Alacasu benzeri yerlerde piknik ve mangal yapılabilir, eşsiz doğanın içerisinde yürüyüş yapabilir ya da dinlenebilirsiniz. Kemer Park Marina mavi bayrak ödüllüdür. Civar koylara ve adalara günübirlik tekne turları düzenlenmekte. Bu biçimde bu güzel doğanın keşfine çıkılabilir. Mola yerlerinde yüzme ve dalma en kocaman eğlencelerdendir. Olta balıkçılığı da kazanın ananesel uğraşlarından biridir. Phaselis zanaat faaliyetleri , Kemer Off-Shore yarışları, hayat ralli şampiyonası, Kemer karnavalı ve gece kulüpleri ile eğlence ve etkinlik burada hiç bitmez. Beynelmilel Kemer Sualtı Günleri, Antalya kıyılarındaki natürel sualtı ve arkeolojik değerlerinin hayat genelinde tanınmasına karşı bir organizasyondur. Kemer‘de yapılabilecek öbür sporlar, mağaracılık, taş ve dağ tırmanışı, rafting ve dağ bisikletidir. At çiftliklerinde binicilik eğitimleri verilir, at biniciliği de önem kazanmıştır. Piknik ve kampçılık zevkli uğraşlarıdır. Çağdaş marinası da yat turizmine katkı olanağı sağlar .

Kemer‘de kocaman alım satım merkezlerinde aradığınız her şeyi bulmanız kolaydır. Dünyaca populer markaların mahsulleri mağazalarda sizi bekler. Tekstil mahsulleri enbaşta olmak üzere, kuyumcuları, dericileri ve el emeği özel dizayn halı ve kilimleri de sergilenmekte. Yöresel organik mahsulleri milletçe pazarlarında inceleyebilirsiniz . Kemer‘de özel el imalatı süngerler ve deniz kabuklarından yapılma hediyelik eşyalar sizi bekliyor. Dokuma ürünlerinde keten kumaşı ve kilimler de muadil hediyeliklerden. Takıcılar çarşısı her tatil beldesindeki benzeri .

 

Antalya Havalimanı Kemer Transferi ücretleri

Bulunduğunuz yerden , Antalya Havalimanına , İstanbul Havalimanına , Ankara Havalimanına , İzmir Havalimanına keyifli ve huzurlu tek biçimde ulaşımınız çoğalış online transferde kalitenin ismi durumda olan elparstransfer. com ile tek sürü pratik .

Uçuş saatinize göre eskiden tasarıladığımız saatte sizi istediğiniz adresten ediniyor ve tam saatinde Havalimanına ulaştırıyoruz .

Siz trafik , sarı taksi fiyatı , havalimanına vaktiyle yetişememe , park yeri ve fiyatı benzeri streslerle karşılaşmıyorsunuz . Uçuşunuzdan 6 saat öncesine civarı bizimle bağlantı kurup , uçuş saatinizi ve adresinizi bildirmeniz yeteri kadar . Trafik yoğunluğu ve adresinize göre eskiden rotayı tasarılıyor ve sizi uçuşunuza yetişeceğiniz saatte adresinizden alıp havalimanına sizlere özel tek otomobil ve şoförle götürüyoruz . Siz yöntemde seyahatinizin en son detaylarına göz atarken biz sizi ” Bizim amaçlı tek sürü değerlisiniz ” sloganımızın bize mecbur kıldığı vazife zihniyeti içerisinde havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz . Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden arttırıyoruz .Kemer Transfer

Şuan amaçlı hizmet verdiğimiz havalimanları:

a ) Antalya Havaalanı Taşıma ( AYT )

b ) Ankara Havaalanı Taşıma ( ESB )

c ) İstanbul Havaalanı Transfer

ü Atatürk Havaalanı ( IST )

ü Sabiha Gökçen Havaalanı ( SAW )

d ) İzmir Havaalanı Taşıma ( ADB )

Elparstransfer . com Havaalanı Taşıma Servisi ile

ü 7 zaman 24 saat en pratik yoldan havalimanına ulaşabilirsiniz

ü Istediğiniz gezi güzergâhını belirleyebilirsiniz

ü Beynelmilel servis kalitesinden faydalanabilirsiniz

ü En esnek seçenekler ile sizlere özel tek rota seçim edebilirsiniz

ü Yolculuğunuz süresince güler yüzlü tek servis ile karşılaşırsınız

ü Eskiden malum maliyetlerle tek fiyatı sürprizi ile karşılaşmazsınız

ü Otopark fiyatı , otoyol fiyatları , köprü fiyatları ile ilgili sıkıntılarınızdan sizi kurtarıyoruz

ü Aracınızı uzunca günler süresince havaalanı otoparkına park etmeden ulaşımınızı sağlarsınız

Rezervasyon için:

Otel transferlerinizi veya istediğiniz yere erişmenin en konforlu ve prestijli karayolu elparstransfer . com ile hizmetinizde .

Tek yapmanız gerekli durumda olan , uçuşunuzdan en geç 6 saat öncesine civarı taşıma modülümüz ile; +90 544 408 4244 nolu telefonumuzu arayarak veya online yardım butonuna tıklayarak rezervasyon yaptırmak .http://elparstransfer.com/kemer-transfer/

Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz en son noktaya civarı benzer rahatlık , itimat ve kolaylıkla aynı ritimde devam etmektedir .

Hepsi yepyeni ve konforlu durumda olan araçlarımızla evinizden havaalanına veya havaalanından kente erişmenin rahatlığını , tek tarife veya rotaya ilişkili kalmaksızın sizlere özel tek taşıma ile yaşayabilirsiniz .Kemer Transfer

Antalya havalimanı kemer ulaşım olarak sizlere daha hızlı bir imkan saglamaktayız
Antalya havalimanı kemer taksi ücreti farlı oldugu için veya yüksek geldigi için bizi tercih edebilirsiniz.Çünkü Antalya havalimanı transfer ücretleri firmamızın düşük transfer üçretleri ile daha uygun bir şekilde taşıma imkanı sunuyoruz.Antalya havaalanı transfer firmaları
birinci sırada yer alıyoruz Antalya havalimanı transfer tavsiye edilecek olursa firmamız kendisini kanıtlamış bir firma olarak güven vermektedir