Kemer Çamyuva Otel Transferi

Hadi bu yaz tatilinde bir değişim yapın ve artık keşfetmediğiniz yerlerin kapısını aralayın… Bu keşif amaçlı Çamyuva’dan başlayabilirsiniz sözgelimi , elbet artık gitmediyseniz…ulaşım için
Elpars   Transfer  kullanailirsiniz. veya       Elpars   Rent Car      antalya    araba   kiralama

Çamyuva, Antalya’nın Kemer kazasına ilişkili meydana gelen , epeyce şirin bir dinlenme beldesidir.

kemer antalya transfer
kemer antalya transfer

Evvelki ismi Eskiyen Köylük Yer Yeri meydana gelen beldenin tarihi Likya kentine civarı uzanmaktadır. Ve bunun delili vasfında meydana gelen tarihi yapıtlar halen burada korunmaktadır. 1980’lere civarı küçük bir köyken, 1980 sonrasında turizm teşviği ile sahil kıyılarına pekçok dinlenme köyü inşaa edilmiş ve bu sayede Akdeniz’in mühim dinlenme beldelerinden biri vaziyetine gelmiştir. Kiriş, Tekirova benzeri komşu beldelerin aksine küçük otelcilik ve pansiyonculukdan fazladan kocaman dinlenme köyleri yer alan beldede Çamyuva dinlenme köyleri dillere boy güzelliktedir desek hata gerçekleşemez .

Çamyuva otel    Transferi

İsminden de anlaşılacağı amacıyla çevresinde kapsamlı ormanlık alanları yer alan Çamyuva’da çam kokuları beraberinde ya da sahilden esen rüzgarın getirdiği iyot kokusu beraberinde yürüyüş yapabilirsiniz. İklimi nedeni ile senenin sekiz ayı denize girebilme olanağını sunan beldeye senenin dilediğiniz vakti gidebilir ve birbirinden güzel Çamyuva otelleri birinde konaklayabilirsiniz.

İlçe merkezine 8 kilometre, şehir merkezine ise 50 kilometre mesafede yer alan beldenin nadide kumsalları, denize bağıntı yaparcasına, 2. bir zerafet sergiler. Ve Akdeniz Çamyuva kıyılarından bir yabancı güzel görünür… Haziran ayının ortalarına civarı , o kumsallarda güneşlenirken ara ara da Tahtalı Dağı’nın başındaki süt beyaz karlara bakıp kış mevsiminde serinliğini hissedebilirsiniz. Başka Bir Deyişle Çamyuva’da içerik ve kışı aynı zamanda yaşayabilirsiniz.. Çamyuva‘ya erişim da epeyce kolaydır. Antalya’dan Kemer Kumluca yönüne 52 kilometre . daha sonra Çamyuva’ya ulaşırsınız. Kemer’den ise tahmini 7,5 kilometre . mesafededir. Antalya terminalinden itinalı olarak otobüs seferleri yapılmaktadır.

Çamyuva tatili

Peki daha yabancı neler yapabiliriz derseniz, Çamyuva yakınlarında yer alan Phaselis’i gezebilirsiniz. Olimpos Ulusal Parkı’nda çam ve sedir ormanları içinde yer alan antika Faselis şehiri M.Ö 7. yy’da Rodoslular aracılığıyla kurulmuştur. Antika kentlerin en iyi örneklerinden biri meydana gelen Faselis’i görüşme ederek geçmişe gerçek bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ulusal park içerisinde yer alan bölgenin kullanım alanına açıkça meydana gelen piknik sahalarında teniz havanın keyfinin çıkarabilirsiniz. Antalya Havalimanı – Çamyuva Transfer  Bölgeye karadan ve denizden erişilebilmektedir . Bununla Birlikte yat turlarıyla pekçok yabancı gezgin Faselis ve sahil şeridindeki başka antika siteleri görüşme etmektedir. Bununla Birlikte çakılsız sahili yardımıyla Antalyadaki en iyi plajlardan birine sahiptir.

Çamyuva Erken Rezervasyon

Bu yaz tatili amaçlı Çamyuva’nın güzelliklerini göz önünde bulundurmanızı ve Çamyuva erken rezervasyon otellerinden birinde yerini ayırtmanızı öneririz. Böylece hem bir yer bulamama problemi ortadan kaldırmış hem bir de hesaplı bir dinlenme yapmış olursunuz.

http://wwwelparsrentacar.com