Havalimanı Antalya Rent a Car

Tatil akla geldiğinde Konyalıların önce aklına iştirak eden koltuk Antalya olmakta. Antalya bilhassa kış aylarında fiyat tarafından çok gerçekten uyumlu . Bununla Birlikte Rus uçağının düşürülmesi ile 2 ülke aralarında meydana iştirak eden kriz sonrasında fiyatlar hepten aşağıya inmiş vaziyette .antalya havalimanı minibüs kiralama Kış Mevsiminde tatil yapılır mı suali akla geliyor ama mevzubahis Antalya ise tabiki yapılır. Konya bugünlerde siyah ve soğuğa teslim olmuşken Antalya’da güllük güneşlik bir gökyüzü var. Hararet 15-16 derecelerde. Kesin deniz mevsimi değil ama şayet tarihe ve natürel güzelliklere ilginiz varsa bu aylar gezip tozmak amaçlı benzersiz uyumlu . Gökyüzü sizi üşütmüyor ama hem bir de terletmiyorda. Tarihi yerleri gösteren kahverengi levhaları izlemek amaçlı nihai derece uyumlu kurallar .

Antalya’da Rent a Car Fiyatları Çok Aşağılarda

Oteller ve pansiyonların yanında otomobil kiralama ücretlerinin da çok uyumlu meydana geldiğini bahsetmek sebep .antalya havalimanı araba kiralama   Yaz aylarında günlüğü 35-40 € dolaylarında meydana iştirak eden kiralık arabaları bu aylarda 12-13 € ya kiralayabilmek olası . Bizzat arabanız varsa dahi Antalya’an otomobil kiralayıp gezmek daha akılcı ve daha uyumlu . Neticede sizin arabanız yıpranacağına o işi kiraladığınız otomobil görebilir. Hatta bu fiyatları içerir kiralık otomobiller nihai model gayet üst model arabalar. Antalya rent a car ile ilgili Ülkemiz’nin en gelişmiş ili denilebilir. antalya havalimanı rent a car

Her sene 11 milyon civarı turizt çeken turizmin başkenti bu rent a car şirketleri amaçlı çok ciddi bir sektör oluşturuyor. Bunun Için bir yandan yurt dışından doğrudan uçuş olmayan etraf iller eklenince sektör hepten büyüyor. Konya’ya bu pazara dahil olmak üzere illerden birisi. Pekçok gurbetçi hemşerimiz yurt dışından uçakla Antalya’ya gelip oradan otomobil kiralayarak tatilini geçiriyor ve dönüşte yeniden Antalya Havaalanı’nda kiralık arabasını teslim ederek ülke dışına gidiyor.

Otel ve pansiyon ücretlerini araştırırken size önerebileceğimiz bir de rent a car şirketi ile görüştük. antalya havalimanı araç kiralama  Antalya Havaalanı’nda 7/24 otomobil kiralama hizmeti verici Antalya Airport Rent a Car Şirketi kış aylarında peş peşe kampanya yaptıklarını ve ücretlerin çok uyumlu meydana geldiğini belirttiler. Nihai model kiralık arabaları günlüğü 12-13 € dan başlayan ücretlerle kiralamak olası . Şayet Antalya tatili düşünürseniz firmayı arayıp ya da web sitesine girip rezervasyon (tıkla) yaptırabilirsiniz.