Göynük Transfer

Antalya Göynük Transfer Seçenekleri

Antalya Göynük Transfer Seçenekleri

Elparstransfer Sırtını Beydağları’na yaslayan Göynük , natürel değerleri ve turistik potansiyeli ile dikkat çeken turizm yörelerinden .Göynük , Antalya Kemer bölgesinin natürel güzelliği ve mavi bayraklı plajlarıyla en iyi kasabalarındandır . Şehir merkezi Kemer’e 5 km , Antalya‘ya 35 km mesafede koltuk almaktadır .
Bölgede bilhassa görülmesi gerekli olan koltuk Göynük kanyonudur , bu kanyona uzunca ve yorucu bir patika yolculuğundan ardından ulaşabilir kanyona vardığınızda sizi karşılayan görüntü karşısında tüm yorgunluğunuzu unutabilirsiniz .Göynük Transfer

Kemer Göynük otellerinde kalanlar çam ve narenciye ağaçlarının arasından denize girme talihine sahiptirler . İlginç mağaralar , kanyonlar ve endemik nebat türlerine sahip meydana gelen Göynük , dağ turizmine ve doğa sporlarına uyumlu yapısıyla da uyarı çekiyor .

Göynük otelleri , deniz kenarını mesken edinmiş konumdalar fakat her birinin öyle estetik bir mimarisi var ki , Kemer Göynük’ün doğasına hiç de ters durmuyorlar . Hatta kalite olarak da , yalnızca Antalya bölgesi ile değil , tüm Ülkemiz ile yarışacak vaziyetteler . Göynük Transfer Olimpik yüzme havuzları , hayat mutfağının en iyi örneklerini sergileyen mutfakları , onlarca odalarıyla siz konuklarına , hemen hemen evinizden ek olarak güzel bir hizmet sunuyorlar . .

Antalya Göynük Tanıyalım

Göynük Ülkemiz’nin tatil beldeleri dendiğinde akla iştirak eden önce illerinden biridir Antalya.Göynük  Turizme meydana iştirak eden katkısı dışarısında ülkenin en pek göç alan yerlerinden biri olması da bununla beraber değinen bir nitelik . Antalya deyince akla iştirak eden deniz kum güneş olsa da bu güzel yanları civarı natürel güzellikleri de dikkat çekmektedir. Enbaşta Düden Şelalesi Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı Alanya Kalesi İnce Kum’u ve saymadığımız bir bir sürü doğa harikasıyla Antalya hem bir plaj turizmi hem bir de natürel güzellikleriyle gezilip görülmesi lazım iştirak eden bir şehrimizdir.

Tabii Antalya‘mızda değinmeden geçemeyeceğimiz ve kentin simgelerinden meydana iştirak eden portakalını ve turunçgillerini de unutmayalım. Şayet Antalya merkeze yolunuz düşerse Konyaaltı‘na ve Konyaaltı plajına uğramadan şehiri gezmeye başlamayın. Antalya’nın tarihinden bahsedecek olursak, kökeni Lidyalılara dayanıyor. M.Ö 700 sağlamak 546 seneleri aralarında Lidyalıların hakimiyetin yer alan Antalya, daha ardından Perslerin hakimiyetin girmiş ve günümüze civarı bir bir sürü uygarlığın arasında yer almıştır. Osmanlı Devleti vaktiyle bir bir sürü beylik Antalya’yı almak istemiş ama başaramamışlar. Alanya ise 1471 senesinde Gedik Ahmet Paşa aracılığıyla Antalya hudutları içine dahil olmak üzere edilmiştir. Kurtuluş savaşı çağında ise İtalyanlar Antalya‘yı elde etmek için bir bir sürü strateji denemişler ama başaramamışlardır.

ntalya körfezinin kuzeyinde yer alan Antalya, eskiyen isimiyle “Antalela “, en eskiyen çağlardan beri bölge tüccarlarının uğrak yeri olarak olmuştur. Yunan sömürgesinden hemen ardından Selçuklu Türkleritarafından edinilen şehir, İtalyan işgalinden hemen ardından Anadolu Hükümeti’ne bağlanmıştır.

Ülkemiz’nin en kalabalık 5. şehri meydana iştirak eden Antalya, 2014 sayımından bu yana 2.222.562 birey meydana geldiği gözlemlenilmiştir. Y. Antalya‘nın nüfusu Geçen seneye yönelik %3,00 (65.297 birey ) civarı artmıştır. Akdeniz kısmında yer alan bu ilimiz ve Antalya Körfezi’yleBatı Torosların aralarında bulunur . Yüzölçümü durumundan Ülkemiz’nin altıncı kocaman ilidir. Güneyinde Akdeniz, batısındaMuğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri vardır.

Antalya sahip meydana geldiği arkeolojik ve natürel güzellikler yardımıyla “Türk Rivierası” ismini almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir ahenk arasında bütünleştiği Antalya, Akdeniz’in en iyi ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km. uzunluğundaki Antalya kıyıları süresince , antik şehirler , antik limanlar, abide mezarlar, dantel benzeri koylar, kumsallar, yemyeşil ormanlar ve akarsular bulunur .

Turistlerin en bir sürü geldiği şehirlerden biri olmasından ötürü kente yerleşerek hayatını burada sürdüren bir bir sürü ülkeden insanı da arasında barındırmaktadır. Içten ve güzel bir halka sahip meydana iştirak eden Antalya, Bir bir sürü kültürü de arasında barındırmasıyla Ülkemiz’nin rengarenk illerinden biri olarak bilinmektedir.

Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle beraber şimdiki isimiyle anılmaya başlanan Antalya, son zamanlarda Ülkemiz ve Akdeniz çanağının en popüler turizm destinasyonlarından biri olarak tanınmaktadır. Burası bununla beraber Ülkemiz’nin en bir sürü göç alan illerinden biridir. Gazipaşa, Orta , Alanya, Serik, Belek, Manavgat, Kemer, Sert Duvar , Kaş ve Finike kentin en pek yabancı gezgin alan ilçeleridir.

Bölgenin örf ve adetlerinde Türkmen ve muhacir boylarının tesiri çoktur. Heybe, çadır ve kilimin bölge halkları tarafından ayrı bir değeri ve önemi vardır. Herdem, zehir ve teke zortlaması en popüler oyunlarındandır.Antalya havalimanı dan göynük nasıl giderim derseniz göynük transfer antalya havalimanından hızlı ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz sizi havalimanı dan alıp belirtmiş oldugunuz otele veya başka bir adrese götürebiliriz..http://elparstransfer.com/goynuk-transfer/