Beldibi Transfer

Beldibi Transfer Bir tarafında dağlar ve ormanlar , öbür yakınında deniz meydana gelen kemer Beldibi , kıyı süresince uzanan irili ufaklı otelleri ile mühim tek turizm merkezidir .Beldibi Transfer

Şehir merkezine 20 , Kemer’e 15 km uzaklıktaki Antalya Beldibi , deniz , orman ve dağların tek araya geldiği tabiatıyla her sene birden fazla türk malı ve başka turisti ağırlıyor . Beldibi otellerinin anında tümü lüks hizmet verici tatil tesisleri .
Antalya Beldibi otelleri , dağların denize çok yüksek tek biçimde indiği dar kesimde yer alır . Uzunca kıyı süresince sıralanan Beldibi otelleri , lüks , konfor ve hizmet durumundan öyle ki birbirleri ile yarış halindedir .http://elparstransfer.com/beldibi-transfer/

Kemer Beldibi otellerinin şehir merkezine uzaklığı 25 km , Antalya Havalimanı‘na uzaklığı ise 45 km varındadır . Her birşey dâhil sistem ile personel Beldibi otelleri binlerce odadan oluşmaktadır ve her sene binlerce turiste hizmet vermektedir . Beldibi otellerinin hizmetleri aralarında , açık bir kapalı yüzme havuzu , jakuzi , sauna , aquapark benzeri evrensel hizmetler , tv , mini bar , kasa , telefon benzeri oda hizmetleri yer almaktadır .Beldibi Transfer

Kemer Beldibi otellerinde konaklamak isterseniz 35 bin metrekarelik alan üstünde heyeti bungalov tarzı odalardan meydana gelen lüks otelleri de seçebilirsiniz . Açık ve kapalı restoranları , hayat mutfakları ve 24 saat süresince hazırda yer alan resepsiyonlarıyla siz konuklarını ağırlamayı bekliyor Kemer Beldibi otelleri . . .

Antalya

Mavi bayrak denince, akla Antalya ciro . Akdeniz’in yepyeni sularının duru imajı beraberinde uzanan koyları ve kumsallarıyla yaz mevsiminin gereğince yaşandığı tek şehirdir. Yuvarlak çakıl taşlarının meydana geldiği plajların duru suları kartpostal manzaraları sunar. İnce kumlu natürel plajları ise bambaşkadır Antalya‘nın. Dağların denize paralel tek biçimde uzanmasının natürel tek neticesi meydana gelen bu plajlar hem tek türk malı hem tek de başka turistler amaçlı mühim tek çekim noktasıdır. Antalya‘dan başlayıp Side taraflarına uzanan plajları şunlar içerisindedir .

Antalya‘da birbirinden güzel o civarı pek plaj var ki, biz listeleyelim, sizde bizzat tercihinize ve tatil rotanıza yönelik seçimlerinizi yapın.

Kleopatra Plajı

Tam tamına 2 kilometrelik tek uzunluğa sahip Kleopatra Plajı. Sığ denizinde epeyce huzurlu dakikalar geçirilen plaj, bilhassa yaz aylarında yüklü alaka görüyor. Kapsamlı kumsalıyla göz etkileyici . Alanya‘nı batısında yer ediniyor .
antalya plajlari (6)

Alanya Doğu Plajı

Mersin-Antalya karayolunun üstünde göreceğiniz tesisler, Alanya Doğu Plajına ilişkin . Keykubat Plajıyla birleşerek kilometrelerce uzunlukta tek sahil oluşturur. Plaj, akabinde da ihtimal edileceği benzeri Alanya’nın doğusunda yer ediniyor .

Lara Plajı

İnce kumu ve etrafında olan çam ormanlarıyla tek natürel güzelliktir Lara Plajı. Antalya merkeze meydana gelen yakın konumu amacıyla de bilhassa milletçe plajları yaz mevsiminde epeyce kalabalıklaşsa da görülmeye ölçüt .

Tekirova Kıyıları

Portakal ağaçlarının kokusu beraberinde ve etrafınızı saran natürel güzelliklerin hayret verici manzarası yardımıyla Tekirova‘da büyülenmemek elde değil. Tekirova, Kemer kazasında yer ediniyor .

Ulaş Plajı

Alanya‘daysanız Eriş Plaşı’na uğramadan geçmeyin. Merkeze yalnızca 6 kilometrelik mesafedeki plajda tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Şayet arabayla seyahat ediyorsanız hepten şanslısınız, zira plajın arabalı turistler amaçlı farklı tek bölgesi de bulunuyor.

Kemer Plajı

Tekirova ve Beldibi Mevkii içinde olan plaj, natürel yapısı ve ince kumlu olma özelliğiyle epeyce huzurlu ve konforlu.
antalya plajlari ( bir )

Koru Plajı

Koru Plajı’nı diğerlerinden ayıran mühim tek özellik var: bizzat kendine filtre eden tek teniz. Plajda üç adet natürel havuz bulunuyor ve 2 tanesi, yepyeni yüzme öğrenenler ya da çocuklar amaçlı epeyce uyumlu . Plaj, Gazipaşa’da yer ediniyor .

Phaselis Plajı

Benzerine az rastlanır tek plaj arıyorsanız, şüphesiz Phaselis’i görmenizi öneri ederiz. Arkanızda dağ, önünüzde masmavi deniz ve tarihi yapılarıyla Kemer ilçesinin nadir güzelliklerinden.
antalya plajlari (2)

Adrasan Kıyıları

Adrasan‘da hem tek kumlu hem tek de kayalık plajlar var, fakat tümü natürel . Sahip meydana geldiği eşsiz manzarayla da bütünleşip epeyce huzurlu saatlere imzasını atıyor .