Beldibi Şehir otelleri Transfer

Antalya orta otelleri Antalya şehir merkezinde bakım verici otellerdir. Bu oteller Antalya‘nın en stratejik noktalarında koltuk alır ve yabancı dinlence merkezlerine rahatlıkla ulaşmanızı olanağı sağlar . Böylelikle bir tatilin içerisine birden çok dinlence sıkıştırabilirsiniz.Antalya Havalimanı – Beldibi Transfer

Antalya Havalimanı – Okurcalar TransferAntalya orta otel konseptleri çoğu şehir otellerinden başka namına çeşitlidir. Şehir otelleri kısa müddetliğine konaklayacak konuklarına çoğunlukla oda kahvaltı konsepti sunar. Şehir otellerinde misafirler erken kahvaltı yaptıktan ardından çoğunlukla otelde konaklamadıkları, işlerine ya da ziyaret edecekleri yerlere gittikleri için bu anlayış seçim edilir. Ama Antalya başlı başına bir dinlence şehridir. Antalya orta otellerinde bilhassa yaz aylarında olan misafirler uzunca süreli dinlence de yapar. Buna Bağlı Namına , 1/2 pansiyon, anda pansiyon ve herşey dahil olmak üzere oteller de sık sık rastlanan otellerdir.

Antalya Otelleri

Merkezdeki Antalya otelleri esasında değerli bir vesile sunar: Antalya’nın her tarafına erişim fırsatı . Antalya otogardan sık sık aralıklarla kalkan minibüslerle aşağı yukarı bir saatte pekçok yere gidebilirsiniz. Sözgelişi Kemer Çamyuva‘ya aşağı yukarı 50 dakikada, Alanya bir saat 10 dakikada. Böylelikle bir bir tatile rastlamak dilediğiniz birden çok dinlence beldesini sığdırmanız olası .

Antalya’da gezip göreceğiniz nereler var? Kısacası bu yerlerin özelliklerinden de bahsedip mini bir dinlence tasarısı için esin vermeye çalışalım.ELPARS TRASFER | 2015: ANTALYA HAVALİMANI ELPARS RENT A CAR.

Antalya Orta Otelleri

Antalya şehrinin en en başında Kaş kazası koltuk alıyor . Kaş Fethiye’nin sona erdiği Antalya’nın başladığı noktada anda bir cennet sunuyor. Kaş’ta Kalkan ve Kekova kesinlikle görmeniz gerekli olan yerler. Kalkzaman’da, dünyanın en cazip plajlarından biri seçilen Kaputaş Plajı’nın turkuvaz sularına aldanmak müebbet unutamayacağınız bir tecrübe olacak. Kekova’da havza turu inşa ederek eşsiz denizi ve batık şehiri görmeyi es geçmeyin.

Kemer kazası de pekçok harika yeri sınırlarında bulunduruyor. Çamyuva ve Çıralı‘nın anında hemen el değmemiş plajları kendinizi tropik bir ülkede benzeri hissettirecek. Bununla Birlikte Yanartaş’tan çıkan ateşi görünce beklenmedik edeceksiniz. Adrasan da Kemer’de. Dip dalış meraklısıysanız Üç Adalar da Kemer yakınlarında.

Belek’te anında her plaj Gökçe Bayraklı. Çam ve okaliptüs ormanları beraberinde dalgalanmak ve güneşlenmek isterseniz Belek anda sizlere yönelik . Belek Avrupa standartlarındaki golf sahalarıyla golf tutkunlarına da ev sahipliği inşa ediyor .

Side Manavgat kazasında kumsallarıyla tanınmış . Sığ denizi ailelerin favorilerinden. Side’de antik kentlerin yanında natürel güzellikleri de ziyaret edebilirsiniz. Manavgat Şelalesi’nin serin suları ayaklarınızdaki tüm yorgunluğu alacak, yemyeşil nebat örtüsü yeniden soluk aldığınızı hissettirecek.

Lara, Türkiye’nin en uzunca kumsalı olma niteliğine sahip ve tematik otelleriyle dünyaca populer bir mevkii. Yeniden , kumsal plajlarından dolayı ailelerin seçim ettiği yerlerden.

Pamfilya ve Klikya arasındaki Alanya, pekçok zevke hitap eden bir dinlence merkezi. Kleopatra Plajı’nda keşfedilmemiş bir koydaymış benzeri hissedebilirsiniz. İncekum Plajı da kumsalı ve sığ deniziyle alaka odağı.

Antalya otelleri yardımıyla doya doya dinlence yapacak, konforu iliklerinizde hissedeceksiniz. Dinlence nihayetinde haneye tekerlenmek istemeyeceksiniz. Ama üzülmeyin, yeniden gelirsiniz. Antalya orta otellerinin kapıları yaz kış açık.