Avsallar Transfer

Avsallar Otelleri
Elparstransfer Avsallar , namı ülke hudutlarını da aşmış meydana gelen İncekum plajını da içerisinde barındıran 5 kilometrelik sahili ile tatil amaçlı aklınızdan geçebilecek her şeyi size çıkarmaya hazırlıklı .

Avsallar beldesi , Antalya’nın Alanya kazasına ilişkili ve sapsarı kumlarıyla ve masmavi deniziyle hayat genelinde da ün salmış şirin bir beldemizdir .
Avsallar’ın plajı olarak malum İncekum plajı , ismin da hakkını verecek civarı incecik kumlara sahiptir . Yemyeşil tabiatı ve temiz havasıyla burada güneşlenmek ve denize girmek hakikaten de kocaman keyiftir .Avsallar Transfer

Avsallar , Antalya merkeze 110 km ve Alanya’ya ise 6 km mesafededir .

Bölge , sebep temiz havası gerekse masmavi denizi amacıyla bilhassa yaz turizminde çok rağbet görmektedir . Her Geçen Gün o civarı çok beğenilmiştir ki burada 4 mevsim hayatını sürdürmek talep eden türk malı ve başka birçok yabancı gezgin buradan yazlık satın almıştır ve bölgeye yerleşmiştir .

Alanya Avsallar mühim bir turizm potansiyeline sahiptir . Belde , her yil hem bir yurt içi hem bir de yurt dışından ağırladığı konukları ile ülke ekonomisine kocaman yarar sağlamaktadır .

Deniz ve ormanın birlikte meydana geldiği Avsallar’da toplamda 20 . 000’e yakın yatak kapasitesi meydana gelen birçok kuruluş yer almaktadır . Bu özelliği Alanya Avsallar’ı Akdeniz kıyı şeridinde ön tasarıya çıkarmaktadır ve tatil amaçlı Akdeniz’i sevenlerin bir numaralı tercihleri olmuştur çoğunlukla .http://elparstransfer.com/avsallar-transfer/

Mavi ve yeşilin görüştüğü Avsallar’a tatil inşa etmek isterseniz , Avsallar size birçok otel seçeneği sunuyor . Çoğunlukla 5 yıldızlı meydana gelen ve her birşey dahil olmak üzere hizmeti sunan otellerden istediğinizi seçip Alanya tatilinize huzurlu bir başlama yapabilirsiniz .Avsallar Transfer

Yaz amaçlı aklınızda Akdeniz Bölgesi’nde tatil inşa etme planınız varsa eğer; otel ücretlerini inceleyip , bir an öncesinde Alanya Avsallar otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz . Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart otellerinden birinde , bir Avsallar butik otelinde , bir Avsallar pansiyonunda ya da bir Avsallar otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi .

Akdeniz ikliminin etkisinde meydana gelen Alanya İncekum Avsallar’ın portakalı , mandalinası , limonu çok meşhurdur . Kesinlikle tatmanızı öneririz bu organik mahsulleri .

Avsallar tatiliniz amaçlı şimdiden neşeli vakit geçirmenizi dileriz .