Antalya Yoyo Transfer

antalya transfer olarak otomobil kiralama hakkinda yıllardır müşterilerimize kalifiye ve emniyetli bir hizmet zihniyeti ile hizmet vermekteyiz . Bilecik’de her türlü otomobil kiralama ihtiyaçlarınız amaçlı bize güvenebilirsiniz . Firmamızda yer alan lüks , uyumlu fiyat ve standart özelliklere sahip bulunan araçlarımız arasından profesyonel ekibimiz ile beraber sizin ihtiyacınıza en uyumlu bulunan aracı belirleyebilir , kısa süre içinde kiralayabilirsiniz .
Firmamızdan otomobil kiralamak amaçlı şoför belgesine sahip olmanız yetecektir . Aracınızı teslim almadan önceden personelimiz vasıtasıyla derlenmiş bulunan otomobil kiralama anlaşmasını imzalamanız ve depozito ile kiralama fiyatlarını ödemeniz gerekiyor . Araba Kiralama firmamıza ödemiş olduğunuz depozito ücreti , aracı hasarsız bir biçimde ve vaktiyle teslim etmeniz şeklinde sizlere geri iade edilecektir .
Firmamızda yer alan tüm otomobillerin bakımları itinalı olarak yapılmaktadır ve kaskoları yer almaktadır . Sizin emniyetli bir sürüş gerçekleştirebilmeniz amaçlı her türlü tedbiri almaktayız .
Antalya Havalimanı Transfer
Pahalı Olmayan Otomobil Kiralama olarak verdiğimiz hizmetler , kiraladığımız araçlar ve fiyatlarımız hakkinda ek olarak detaylı haber alabilmek amaçlı , kontakt numaralarımız tarafından bizimle irtibata geçebilirsiniz .