ANTALYA TRANSFER

Yeni yılın uğur getirdiğini düşündüğümüz ELPARS rent a car adlı firmamız 17 yıllık rent a car tecrübesinin yanına bu yıldan itibaren transferi de eklemişdir. Türkiyede turizm denince akla ilk gelen isim olan Antalya da merkezini bulundurduğumuz  firmamızın bir şubesinide İstanbula açmış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize Antalyayı güvenli konforlu bir biçimde sayılı yada grup halindeki gezileriniz için seyahatlerinizde bizlerde sizlere eşlikantalya  araba kiralama elpars edeceğiz.
En son model araçlarımızla bu işi gerçekleştirmekteyiz. 2 ile 3 kişi arasını taksi türü araçlarla 3 ile 7 kişi arasını mercedes vito vip ile 10 ile 20 kişi arasını Volkswagen crafter ile 21 ve daha fazlasını  Mercedes travego marka otobüsümüzle gerçekleştirmekteyiz. Açılışımızın ilk yılına özel esnek fiyatlarla yanınızdayız. Son model ve konforlu araçlarımızda tv buzdolabı mini bar bulunmaktadır.
Sıcak yaz günlerinde sizlere sayısız ikramlarımız bulunmaktadır. İster şehir içi isterse şehir dışı seyahatlerinizin en güvenli adresi Elpars transfer olduğu için içinizde en ufak şüphe bulunmasın. Bizler Elpars çatısı altında müşteri memnuyiteni amaç edinmiş firma olarak sürekli diğer firmalardan farklılaşma içerisindeyiz.

Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlerden telefon geldiği andan itibaren sizin bilgileriniz ve aracı nereye istediğiniz öğrenilir ve şöförümüz yola çıkar sizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırır sizlere yolculuğunuzda ve gezinizde eşlik eder. İstediğiniz takdirde Antalyaya yada istanbula ilk defa geliyorsanız gezilecek yerleri tam olarak bilmiyorsanız üzülmeyin. Eğer istediğiniz takdirde bir adet turizm rehberimiz gerek antalya da gerek istanbulda gerekse sizin gitmek istediğiniz başka bir ilde sizlere eşlik edecektir. Sadece yapmanız gereken bizleri telefon yada internet yoluyla iletişim kurmanız ve istediğiniz aracı kısa bir süre beklemeniz…