Antalya Havalimanı Otel Transferi

Antalya’da gezilecek yerler yalnızca Antalya merkezden ibaret değil. Antalya pekçok dinlenme merkezine ev sahipliği fail bir il. O yüzden Antalya’daki gezilecek görülecek yerler derken esasında bu dinlenme beldelerini bir tek gezmekten laf edilebilir.Antalya Havalimanı – Avsallar Transfer

Antalya natürel güzellikler yönününden zengdownload. Antalya tarihi yerler istikametinden de zengdownload. Antalya’daki populer dinlenme yerleri aralarında Alanya, Demre, Uçurum , Koruyucu , Kekova, Tümsekli , Belek, Lara, Side ve Manavgat’ı sayabiliriz.

Antalya Tarihi Yerler

Antalya Havalimanı – Karaburun TransferAlanya’daki natürel güzellikler esasen Alanya’nın kendisidir. Lakabı dahi “güneşin gülümsediği koltuk “dir. Ailelerin tercihi İncekum Plajı, zarar bir cennete benzer Kleopatra plajı ve lacivert rengin gözleri şenlendirdiği Turunç Plajı Alanya’da bulunur. Alanya bir burun meydana geldiği için tarih süresince korumaya sebep afişe . Eskiyen çağlarda Pamfilya ve Kilikya antika illeri aralarında koltuk almış. Son Zamanlarda Alanya Kalesi ve Kızıl Cihannüma halen görüşme edilebilir kapasitededir . ELPARS RENT A CAR.

Demre Noel Ata’nın içinde bulunduğu rivayet edilen beldedir. Burada Noel Ata Kilisesi bulunur. Kekova’nın devamındaki plajı da dalgalanmak için seçim edilebilir.

Uçurum’taki natürel güzellikler için Koruyucu ve Kekova dersek esasen yeteri kadar olacaktır . Koruyucu’da dünyanın en cazip plajı seçilen Kaputaş Plajı bulunur. Bu plajdan laf açılmışken, iddiasına varız bu şekilde bir turkuvaz görmediniz. Kekova’da da turkuvazın yabancı iyi bir tonunu göreceksiniz. Şayet orada depremle yıkılmış bir uygarlığın izine de tanık olacaksınız. Suya nazil , sonu sıfır merdivenler sizi hem bir şaşırtacak hem bir de duygulandıracak.

Tümsekli’deki natürel güzellikler aralarında da başka beldeler benzeri koylar bulunur. Çamyuva, Tekirova, Kiriş ve Göynük koylarının yanında Çıralı benzeri keşfedilmemiş bir koya da ev sahipliği eder Tümsekli . Çıralı yakınlarında koltuk alan Yanartaş mühim bir doğalgaz rezervidir ve ateşinin bizzat kendine yanması görenleri büyüler. Tümsekli’in yakınındaki Olympos Antika Şehiri de görüşme edilmesi gerekli olan dinlenme yerleri aralarında .

Antalya’da Gezilecek Yerler

Belek, Serik kazasında bulunur. Çam ve okaliptüs ormanları, Mavi Bayraklı plajları ruhunuzu ve bedeninizi her çeşitli stresten arındırır. Avrupayla yarışmacı golf alanları Belek’i cazip fail unsurlardandır.

Manavgat ilçesi Manavgat Şelalesi, Manavgat Irmağı, Manavgat Barajı ve Oymapınar Barajı‘nı hudutları arasında bulundurur. Bu bölgeler natürel park konumundadır. Buralarda pekçok hayvan ve nebat türünü görebilirsiniz. Side de Manavgat‘ta bulunur. Plajlarıyla uyarı çeker ve ailelerin önce esnasında koltuk alır . Perge Antika Şehiri‘ni ve belli bir süre ek olarak uzağındaki Aspendos Antika Şehiri’ni görmenizi öneri ederiz.

Antalya otelleri aralarında Antalya orta otelleri, Alanya otelleri, Uçurum otelleri, Koruyucu otelleri, Tümsekli otelleri, Side otelleri, Belek otelleri bulunur. Her biri başka zevklere ve bütçelere seslenme etmesiyle her sene binlerce turisti ağırlar.ELPARS TRASFER

5 yıldızlı Antalya otelleri ve her birşey dahil olmak üzere Antalya otelleri dilediğiniz Antalya tatilini sizlere eksiksiz şekilde yaşatacak. Maliyetler dair içiniz huzurlu olsun. Antalya erken rezervasyon otelleri sizi hoşnut edecek fırsatlar sunacak. Antalya ve beldelerini balayı tatili için de seve seve seçebilirsiniz.