Antalya Havalimanı – Beldibi Transfer Firmaları

Antalya havalimanı beldibi kaç km , 41 km. olarak ölçülmüştür, havaalanı beldibi ulaşım ,antalya beldibi taksi ücreti,antalya havalimanı beldibi nasıl gidilir

Dumanlı dağların çevrelediği yeşil köşeyi görmeye hazırlıklı mısınız?

Bir tarafı heybetli dağlar bir öbür tarafı yeşilin her tonunu yansıtan sımsıcak bir atmosfer ve bu iki doğallığın aralarında nefis bir manzaraya sahip; Beldibi. Doruğu semana uzanan dumanlı dağları, uslu ve dinlendirici atmosferi ile bir rüya kentinden farkı yoktur Beldibi’nin.

Uzun sahillerinde yürüyüşün tadına doyamazken bununla birlikte incecik kumlar ile örtülü plajlarında güneşin ve buz benzeri suların tadına varacaksınız. Görkemli Beydağları’ nın zirvelerinden iştirak eden akarsu, Beldibi‘ nde Akdeniz’ in mavisiyle ile buluşur. Akarsuyun iç kesimlerinde yer alan Yontma Taş Devrine ilişkin antik kalıntılar Beldibi‘ nin eskiyen çağlardan günümüze civarı pekçok medeniyete ev sahipliği yaptığını işaret etmektedir .

Zengin tarihi dokusu ile öyle ki çeşitli bir diyara çağrı daveti yapan Beldibi ve Beldibi Otelleri, sizi kendisine hayran bırakacak. Mavi ve yeşilin nadide birleşimini yansıtan Beldibi, büyüleyici doğa parçaları aralarında huzur arayanların önce adresi olacak.

Beldibi Gezilecek Yerler
Beldibi Mağarası

Görüntüsü öyle ki bir sığınağı andıran ve Antalya‘ nın iki. Prehistorik merkezi meydana iştirak eden mağaranın 6 tabakadan oluştuğu belirlemiştir . Mağarada çanak, çömlek, ok uçları ve çakmak taşından inşa edilmiş bol miktarda malzeme ve artıklar bulunmuştur. Tarihe düşkün konukların Beldibi Gezilecek Görülecek Yerler listesinde önce ziyaret yerlerinde biridir Beldibi Mağarası.

Beldibi Taş Sığınakları

Doğaseverlerin alaka odağı meydana iştirak eden ve köklü tarihi ile değinen Beldibi Taş Sığınakları, sahil şeridinden 100 metre içeride yer almaktadır . Sığınağın arasında yer alan kalıntılar önce çağlardan itibaren günümüze civarı ulaşmıştır.

” yurt arasında iki .500’ü aşkın otelden, istediğiniz şehirde , istediğiniz fiyatı arasında , 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz  güvencesiyle bulu

Beldibi

Antalya‘nın Kemer kazasına ilişkili , natürel güzellikleri, koyu ve plajıyla populer fenomen tatil beldesi Beldibi ile ilgili haber …

Antalya ile Kemer aralarında , Antalya’dan 22 km. uzaklıkta yer alan Beldibi, harika natürel güzellikleri, kalifiye otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer’in en fenomen tatil beldelerinden birisidir.
Beldibi Gezilecek ve Görülecek Yerler yer Beldibi Ne Yapılır?
Atatürk caddesi, Beldibi’nin orta caddesi olup, Beldibi’ndeki bütün alım satım yerleri, kafeler, barlar ve restoranlar burada toplanmıştır. Beldibi plajı ve denizi de tatilciler amaçlı harika olanaklar sunmaktadır.

Beldibi Mağarası, Antalya bölgesinin en mühim tarih öncesi çağlarına ilişkin seyreder taşıyan merkezidir ve Beldibi’nde fenomen gezilecek görülecek yerler içerisindedir . Bununla Birlikte Göynük beldesinin arkalarında yer alan Göynük Kanyonu ve ek olarak ilerisindeki Üçoluk Yaylası ise natürel güzelliklere düşkün ve doğa sporları seven tatilciler amaçlı kesinlikle görülmesi gerekli olan yerlerdendir.

Beldibi‘nde tekne turlarına teşrif etmek da bununla birlikte ifade edilecek harika aktivitelerdendir.

Beldibi Konaklama yer Beldibi Nerede Kalınır?
Antalya Kemer‘in en fenomen turizm merkezlerinden birisi meydana gelen Beldibi, kalifiye otelleri, butik otelleri ve tatil köyleri ile tatilcilere kocaman çapta konaklama imkanları sunmaktadır.

Beldibi Otelleri

Beldibi’ne Ne Türlü Gidilir? yer Beldibi’ne Ulaşım
Beldibi‘ne erişim amaçlı önce Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya‘dan Kemer yönüne 22 km. ek olarak sonra Beldibi‘ne ulaşırsınız. Kocaman şehirlerden doğruca olarak Göynük‘e otobüs seferleri de yapılmaktadır. Antalya terminalinden ve Kemer‘den Beldibi‘ne itinalı olarak otobüs seferleri yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı Beldibi Transfer Firmaları