Antalya Havalimanı Beldibi Transfer Arası Erişim ve Taşıma Fiyatları

Antalya’ya ilişkili tek çevre meydana gelen Beldibi bilhassa Rixos Oteli, Cataraman Resort Otel, Sungate Rixos Port Royal Delux Otel, Sunland Resort & Spa benzeri birçok lüks otel ve dinlenme köyüne ev sahipliği yapmakta ve her sene binlerce türk malı ve başka yabancı gezgin aracılığıyla görüşme edilmektedir. Antalya Beldibi transferi tahmini olarak 51 dk sürmektedir.

Antalya  transferAntalya Havalimanı Beldibi aralarında çalışma gösteren otomobil kiralama firmaları maliyetleri binek otomobiller amaçlı ……TL arasında , minibüsler amaçlı …….. TL arasında değişmektedir. Kocaman otel ve dinlenme köylerinin çokluğu sebebiyle bilhassa yaz aylarında kocaman tek yoğunluk hayatını sürdüren Beldibi amaçlı rastgele tek otomobil kiralama firmasında otomobil bulamazsanız Antalya Havalimanı çıkışında yer alan taksiler ile kesim yapabilirsiniz.

Araç kiralama firmaları sizi Antalya Havalimanı‘ndan alarak tahmini 41 km uzakta yer alan Beldibi’nde otelinize taşıma ediyor ve dönüş yolculuğunuz amaçlı benzer hizmeti sunmaktadır.