Antalya Alanya Arası Erişim Bilgileri

 

Antalya Alanya arası uzaklık 126 kilometredir ve yol binek araçla tahmini 1.40dk sürmektedir. Alanya karayolu üstünde Serik ve Manavgat yer almaktadır .

Türkiye’nin dinlenme başkenti meydana gelen Antalya bu sebeple birçok otomobil kiralama firmasına ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Alanya taşıma hizmeti bulabileceğiniz otomobil kiralama şirketleri benzer hizmeti Alanya Antalya istikameti arasında vermektedir. Benzer firmayla devir tarihinize yönelik azimet devir taşıma anlaşması yapabileceğiniz benzeri devir için Alanya’da yer alan araba kiralama firmalarından biri ile anlaşabilirsiniz.Alanya Transfer

Antalya havalimanı Alanya transferi için otomobil kiralama firmaları Antalya havalimanı önüne bedava otomobil teslimatı yapmaktadır. Fakat şehir merkezine atlamak istiyorsanız ELPARS’ın servislerini kullanabilirsiniz. ELPARS servisleri Antalya şehir merkezine 31 dakikada ulaşmaktadır. ELPARS otobüsü duraklarından biri meydana gelen Antalya otogarında inerek Alanya otobüslerini faydalanarak ek olarak Antalya Alanya arası pahalı olmayan tek taşıma fırsatı sağlayabilirsiniz.