Adrasan Transfer

Hem tabiatıyla hem bir de su sporlarına elverişli olmasıyla bir sürü pek turistin alaka gösterdiği Adrasan , tarihiyle de göz dolduruyor…Elparstransfer

Antalya’dan 94 kilometre uzaklıktaki Adrasan’a Kemer üzerinden gidilebiliyor . Kemer’i geçtikten hemen ardından tahmini 55 kilometre devam eden yöntemde sırasıyla Çamyuva , Phaselis Koyu’nu ve Tekirova’yı geçip Olimpos göze Çavuşköy sapağından sola dönülüyor . Buradan hemen ardından 23 kilometrelik bir sokak gidip Adrasan Koyu’na ulaşabilirsiniz .Adrasan Transfer

Çavuşköy olarak ismi değiştirilen Adrasan , Antalya il merkezine 94 kilometre mesafede olup , Kemer’e ise 55 kilometre’lik bir mesafede bulunur . Kumluca’ya ilişkili bir bölgedir . 1996 senesinde belde olmuştur ve bakir doğası , eşsiz kumsalıyla gören türk malı göze başka turistleri kendisine hayran bırakmaktadır .
Masmavi denizini üç bir yandan yemyeşil çam ormanları sarmalar . Ormandan iştirak eden aykiri rüzgârlar hem bir koya nefis çam kokusu yayar , hem bir de koyda dalga oluşmamasını olanağı sağlar .

Yıllarca SİT alan olması yardımıyla iyice korunup beton yığınına dönüşmeyen Adrasan , uslu , keyifli bir ortamda tatil yapıp , kuş sesleriyle uyanıp , orman yeşili , deniz mavisi ve güneş sarısının kucaklaştığı , bütün yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz bir noktadır .

Adrasan su sporları tarafından da mühim bir yerdir . Su altı fikir mesafesi 30 metreyi bulduğu amaçlı bu bölgeye iştirak eden turistler bol bol su sporlarıyla ilgilenir . Şayet çocuğunuz varsa anında söyleyelim , Adrasan sahilinin bir bölümü sığdır ve gönül rahatlığıyla burada denize girmeyi tercihe edebilirsiniz . .Adrasan Transfer

Otel ve pansiyonların 4 mevsim açık meydana geldiği Adrasan’da tekne turlarına katılıp , dalış yapıp su altının o görülesi manzarasının keyfini çıkarabilir , yepyeni koylarda mola verip bol bol yüzebilir , kiralayabileceğiniz bisikletlerle yakın etrafı keşfedebilir , bol bol doğa yürüyüşü yapabilir , bizzat balığınızı bizzat oltanızla keyif içinde tutabilir , balık keyfi yapabilir , kiralayacağınız deniz bisikletleriyle gezebilir , sörf ve su kayağı yapabilir , , Adrasan sahili yakınında ve Çavuşköy’de kurulan pazarlardan yöre otlarından , kıtır sebze ve meyvelerden , hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz .http://elparstransfer.com/adrasan-transfer/

Adrasan otelleri her bütçeye hitap etmektedir . Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz ailenizle beraber Adrasan’daki otellerde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz . Adrasan’da bulunan oteller bilhassa yaz sezonlarında fırsatlar yapmaktadır . Adrasan otelleri fırsatlarından faydalanarak tatilinizi ek olarak uygun fiyat duruma getirebilirsiniz .

Adrasan yakınındaki güneşin doğuşunun başka bir harika meydana geldiği Fener Burnu’nu , önceden gözetleme kulesi alana iştirak eden Markız Tepesi’ni , mantar ve bağırsak sorunu olanlar amaçlı öyle ki şifa alana iştirak eden suyun da çıktığı Porto Ceneviz ve Sazak Koylarını , Patara , Letoon Antik Şehiri , Olimpos ve Phaselis Antik Şehiri’ni de gezmenizi öneri ederim .

Adrasan’da tahmini 55 tür balık türü yaşamaktadır . Bu nedenden ötürü sahada bir bir sürü kez olarak olta balıkçılığı yapılır . Mercan , sarıgöz , sinarit , kefal , çipura ve orfoz oltanıza takılabilecek balıkların bazılarıdır . Birbirinden lezzetli balık çeşitlerini denerken , yakınında leziz mezeleri afiyetle yiyebilirsiniz .

En yakın sürede Adrasan uygun fiyat otellerinde rezervasyon yaptırıp iyi bir tatile önce adımı atabilirsiniz .